На Херсонщині посилюють заходи безпеки з 18 по 22 лютого

7 лет назад 0

Відповідно до Указу Президента України, яким вшановується подвиг учасників Революції гідності – Героїв Небесної Сотні, у період з 18 до 22 лютого в усіх регіонах держави заплановані урочисті заходи.

Для того, аби не допустити можливих провокацій на кордоні та проникнення в Україну осіб, що можуть брати участь у дестабілізаційних заходах, Державна прикордонна служба охорону кордону в цей період здійснюватиме посилено.

Відповідні заходи стосуються усіх підрозділів відомства. Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів, що здійснюють охорону ділянок як поза, так і в пунктах пропуску та контрольно-пропускних пунктах в’їзду-виїзду. В готовності перебувають резерви, які будуть використані за призначенням у разі необхідності. Активізовано використання службових собак та заходи прикордонного контролю ІІ лінії.

Про це, в тому числі, йшлося і на відеоселекторній нараді за участю керівництва МВС, Національної поліції, Держприкордонслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та командування Національної гвардії, на якій також обговорювався План дій правоохоронців. Наразі скоординовано взаємодію Держприкордонслужби з усіма правоохоронними органами України для посилення контролю в прикордонних районах.

Прикордонне відомство звертається до громадян з розумінням ставитися до роботи із забезпечення порядку та безпеки на державному кордоні, дотримуватися вимог законодавства та уникати конфліктних ситуацій і провокацій.