На Херсонщині про призов до війська у громадах забувають

2 месяца назад 0

Поринувши у вир організаційних клопотів та вирішення соціальних проблем, керівники багатьох новостворених територіальних громад на Херсонщині про призов до лав українського війська минулої весни якось і не пригадали.
У Бериславському районі краю, приміром, три громади суттєво запізнилися з виділенням транспорту для призовників. А в селищі Велика Олександрівка надавати його взагалі відмовилися. У семи селах Генічеського району в оповіщенні хлопців старости взагалі навіть участі не брали. Отакі "патріоти" на адміністративній межі з окупованим Кримом!
Як наслідок, 13,3 тисячі юнаків у місцеві центри комплектування з різних причин не з'явилися. У результаті завдання з набору строковиків у війська в ході весняного призову регіон виконав у цілому, але з великим напруженням та "недобором" призовників у п'яти місцевих центрах комплектування з чотирнадцяти.
Військовий комісар Херсонського обласного територіального Центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський незадоволений і співробітництвом з правоохоронцями: каже, поліція самоусунулася від сприяння у розшуку тих, хто ухиляється від отримання повісток та проходження медкомісій.
"Органам місцевого самоврядування у територіальних громадах, які практично зірвали підготовку до призову, варто пам'ятати, що надання транспорту й забезпечення доставки призовників до центрів комплектування та на збірний пункт — це не забаганка чи гуманітарна допомога, а обов'язок, передбачений вітчизняним законодавством. І за невиконання його приписів наступає відповідальність", — нагадав полковник Олександр Зіньковський.
Сергій ЯНОВСЬКИЙ Голос України


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.