На Херсонщині проходить Форум місцевих громад

1 год назад 0

Сьогодні, 9 жовтня у Новій Каховці проходить Форум представників місцевих громад, — повідомив з місця події голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко:

— Разом з Міністром аграрної політики та продовольства України Романом Лещенко, Міністром охорони здоров’я Виктором Ляшко заступником Міністра розвитку громад та територій України Вячеславом Негодою та народним депутатом України Олександром Корниенко та Сергієм Козирем на форумі представників місцевих громад відзначили :
— Рухомою силою Херсонської області є аграрна сфера.
— Херсонщина сьогодні — це найбільший в Україні виробник овочевих та баштанних культур, що дає можливість розвивати переробну промисловість.
— Наші великі підприємства відомі вже й поза межами області й країни: Чумак, Палада, Дунапак Таврія, Данон.
— Ми вже маємо своє крафтове виробництво: херсонська сироварня, херсонський мед-суфле, бекмес. А херсонські томати та кавуни – це своєрідна візитна картка області.
— Одним із важливих завдань влади є створення гідних умов, аби люди залишалися в громаді, мали змогу розвиватися та гідно заробляти.
Тож, сьогодні маємо унікальну можливість із головами територіальних громад, представниками влади, бізнесу та неурядових організацій обговорити локальну стратегію економічного розвитку для забезпечення ефективної роботи місцевого самоврядування і сталого розвитку громад, — підсумувал Олександр САМОЙЛЕНКО.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.