На Херсонщині розпочався новий фотопроєкт

3 года назад 0

Новий фотопроєкт під назвою "Народні замальовки" проводять за підтримки Херсонського міського управління культури і присвячений він Дню Конституції України.
Ідея проєкту – відтворити зображення картин відомих художників , — розповідає директорка Комишанського будинку культури Світлана Горло : " Було потрібно обрати картини відомих художників, на яких зображено життя та побут українців минулих часів, відтворити сюжет картини в сучасних реаліях і зробити фото за допомоги смартфона.
Ми долучили всіх керівників комишанского будинку культури і почалася творча така робота. Знайшли цікаві роботи, ознайомили з цими роботами дітей, діти ознайомили батьків, батьки побачили образи дітей. і почали створювати ці картини. Почали приносити хусточки, глечики, — всі різні речі, щоб створити ці картини ".
Олена Вороненко – учасниця театрального гуртка Комишанського будинку культури. Дівчина говорить, що вміє вживатися у різні образи. Тож захотіла взяти участь у проєкті "Народні замальовки"
" Я стала відтворювати сюжет картини відомого художника Костянтина Маковського "Красуня". Це так незвичайно бачити, що дівчина схожа зі мною, яку художник намалював у другій половині 19 століття. Звичайно я хвилювалась. Хоч я і бачила схожість дівчини між мною і на картині, та все ж треба було відтворити костюм, настрій героїні ", — говорить Олена.
" Я передивилась дуже багато картин. Мій керівник сказав, що я дуже схожа на дівчину зображену на картині. Цю картину написав Михайло Дмитренко. Вона називається "Мелодія". Коли ми підбирали собі одяг, в мене одяг був завеликий разів у 5. Це було дуже смішно. Коли ми все одягали, були дуже яскраві емоції. І я дуже рада,що познімалася в цій зйомці , — розказала учасниця проекту Катерина Гладка.
— Я була однією з дівчат, я була намальована на картині Юлії Лазутіної "Вчерниці". Були дуже цікаві емоції. Було дуже приємно, що запросили на цю фотозйомку. Було цікаво та пізнавально. На мені була вишиванка, червона спідниця, вінок та гарні буси ".

Фотопроєкт триватиме до 28 червня до Дня Конституції України. До участі допускаються образотворчі роботи як репродукції картин херсонських художників. Під час публікації у соцмережах потрібно поставити хештег – народні замальовки, — говорять ініціатори акції.
Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.