На Херсонщині вирубали дуби, в’язи та акацію

2 года назад 0

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру майстру лісу та лісничому одного із лісомисливських господарств області за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).
У ході досудового розслідування встановлено, що підозрювані упродовж 2020 року не вжили заходів щодо забезпечення охорони лісів від незаконних рубок та інших лісових порушень. Службовці не задокументували факти незаконної порубки понад 1,5 тис. дерев білої акації, в’язу та дубу, які у подальшому без дозвільних документів були вивезені з території лісництва та не притягли до відповідальності порушників. Через таку недбалість підозрювані нанесли шкоду державі на понад 4 млн грн.
Досудове розслідування, що здійснюється Третім слідчим відділом (з дислокацією у м. Херсоні) територіального управління ДБР у м. Мелітополі, триває.
Примітка : відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Херсонської обласної прокуратури