На Херсонщині у громаді створять Молодіжну раду

3 года назад 0

У Великокопанівській громаді незабаром буде створено Молодіжну раду. Це дуже важливий дорадчий орган, який дасть можливість почути молодих людей та ефективно реалізовувати молодіжну політику на місцях.
13 жовтня 2021 року в онлайн/офлайн форматі у Центрі розвитку громади відбулася навчальна зустріч щодо посилення участі молодих людей в рамках проєкту Ради Європи “Молодь за демократію в Україні”. Ті, у кого не вийшло прийти на зустріч, залюбки підключалися до Zoom та пройшли 4- годинний тренінг по створенню молодіжної ради "Молодіжна рада крок за кроком ". Повідомляє Великокопанівська об'єднана територіальна громада.
Які висновки зробили молоді люди після зустрічі?
Створення Молодіжної ради дуже важливий та відповідальний крок, який відкриває багато перспектив для молоді громади, який потребує уваги, відповідальності та цілеспрямованих злагоджених дій. А ще для ефективної та повноцінної роботи потрібно, аби до її складу увійшли найкращі представники молоді, які готові об’єднатися для плідної роботи.
Саме вони будуть змінювати своє життя та життя громади на краще, адже молоді люди це не тільки наше майбутнє, а це сьогодні, тут і зараз.