На Херсонщині знову протестували проти вимкнення світла

2 года назад 0

Цього разу акція протесту відбулася у Каланчацькій громаді: люди ходили по пішохідному переходу, на деякий час фактично блокувавши рух транспорту.
Постійні відключення світла та неякісне надання послуг від Херсонобленерго вивели людей на протести: “Ми знаємо, що з цією проблемою стикається майже кожне ОТГ, і немає куточка Херсонської області, де не мають таких проблем, як відсутність єдиного вікна для звернень, коли відсутня аварійна бригада або ж на неї треба чекати по чотири-п’ять годин.
На території нашої громади є курортні місця, як Хорли, Роздольне, Максима Горького. Люди приїжджають відпочивати, але відключення світла триває по 12 годин. Прийшло повідомлення, що з 18 серпня в Каланчаку будуть тривалі відключення. На території громади є промислові підприємства, і такі відключення приведуть просто до банкротства”, – розповіла одна з учасниць акції.

Протестувальники наголосили, що необхідно провести круглий стіл з питань перебоїв в електропостачанні за участю голови обласної адміністрації з головами громад та представниками Херсонобленерго.
Каланчак forum plus


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.