На позачерговій сесії Херсонської облради вирішили питання початку опалювального сезону

3 года назад 0

Надважлива позачергова сесія Херсонської обласної ради. За 40 хвилин фактично одностайно підтримані питання, що дозволять закладам бюджетної сфери розпочати опалювальний сезон. 

Про це у facebook повідомив депутат обласної ради Олександр Співаковський.

"Звичайно, якщо на рівні держави терміново будуть прийняті відповідні рішення, врегульована процедура закупівель газу та його вартість.Коли справа стосується питань життєдіяльності області, наших земляків, навчання дітей чи забезпечення лікарень киснем під час катастрофічного погіршення епідеміологічної ситуації, то депутати об’єднуються. Тут не до політики.

Але ж звернув увагу на те, що підтримуючи зміни до бюджету обранці мають законне право бачити, на які саме заклади чи напрямки, а, головне, за яким принципом розподіляються кошти. На комісії ми не мали детальної розшифровки. Розумію, що сесія позачергова, що часу обмаль, як й фінансового ресурсу, але прозорість має бути забезпечена.Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та його перший заступник Юрій Соболевський відреагували на моє зауваження, погодилися з тим, що все має бути справедливо та відкрито. Подивимося, як буде далі.

Дякую колегам-депутатам за те, що проголосували за ініційоване мною та підтримане комісією звернення щодо статусу мешканців гуртожитків закладів освіти та зменшення тарифів на комунальні послуги для учнів і студентів, які в них проживають. Це важливо, якщо ми дбаємо про молодь та хочемо, щоб наші діти залишалися на Херсонщині", — також написав Співаковський.