На ТОТ Херсонщини російські аграрії «переоформлюють» землю на свої господарства

2 месяца назад 0

На ТОТ Херсонщини ворог віддає у тимчасове використання землю фермерів, що відмовилися від колаборації, місцевим фермерам, які погодились перереєструватися та працювати за російськими стандартами, також на окуповану територію зайшли аграрії з РФ, які займаються переоформленням земельних ділянок на свої господарства.
Про це у повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає .

«Окупаційна адміністрація розпочала надавати сільськогосподарські земельні ділянки, які наразі не використовуються за призначенням, фермерам, які погодились перереєструватися та працювати за російськими стандартами. Право користування ділянкою оформлюється через тимчасовий дозвіл на певний строк» , — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, насправді це ділянки, які належать тим фермерам, хто відмовився йти на співпрацю з росіянами.

Також, за його словами, є інформація, що на Херсонщину зайшли аграрії з РФ, які займаються переоформленням земельних ділянок на свої господарства.

Соболевський зазначає, що це ще одна форма пограбування України Росією.
Як повідомляв Укрінформ, ЗСУ восени 2022 року визволили правобережну частину Херсонської області, зокре​ма місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.