Нацрада продовжила дозволи на тимчасове мовлення Суспільному в Донецькій, Луганській і Херсонській областях

2 года назад 0

Дозволи на тимчасове мовлення продовжили до 4 липня 2023 року.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення продовжила термін дії дозволів на тимчасове мовлення Національній суспільній телерадіокомпанії України (Суспільне, НСТУ) у населених пунктах Донецької, Луганської і Херсонської областей.

Таке рішення Нацрада прийняла на засіданні 17 червня.

Регулятор видав дозволи на тимчасове аналогове і цифрове мовлення телеканалів «Перший», «Суспільне Культура», «Суспільне Донбас», «Суспільне Крим» і «Суспільне Херсон», а також радіомовлення програм «Українське Радіо», радіо «Промінь», «Українське радіо. Пульс» у Волновасі Донецької області, Бахмутівці Луганської області, Сватовому Луганської області, Старобільську Луганської області, Широкому Луганської області, Чаплинці. Херсонської області

Дозволи на тимчасове мовлення продовжено до 4 липня 2023 року.

Нагадаємо, 4 липня 2019 року Нацрада видала і продовжила дозволи на тимчасове мовлення на території проведення ООС і на межі з Кримом каналам «UA: Першому», «UA: Донбасу», «UA: Культурі», «UA: Херсону», «UA: Криму», «Українському радіо»,  «Радіо Промінь», «Українському радіо. Пульс». 11 липня 2019 року канал «UA: Крим» отримав дозвіл на тимчасове мовлення у Чаплинці Херсонської області. У травні 2022 року платформи Суспільного змінили логотип.