Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза провела лекцію для студентів ХДУ

3 года назад 0

Сьогодні, 25 вересня, до Херсонського державного університету з офіційним візитом завітала Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза.
Також до складу делегації увійшли: пан Руслан Кац (Rouslan Kats) заступник керівника місії, полковник Роберт Фостер (Robert Foster) аташе з питань оборони, пані Ешлі Малруні (Ashley Mulroney) директор відділу розвитку, пані Ірина Лаврів (Iryna Lavriv) перекладачка і асистентка Посла.
Поважну гостю зустрів ректор ХДУ Олександр Співаковський . Він ознайомив пані Ларису з інфраструктурою навчального закладу. Так, у ході екскурсії оглянули сучасний басейн, оновлене паркове містечко та меморіальний комплекс.
Також у рамках візиту Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в України Лариса Ґаладза у конференц-залі Наукової бібліотеки ХДУ провела лекцію для студентів університету з теми: «Канада. НАТО. Канадсько-українські відносини».
Як наголосив ректор Олександр Співаковський, такі візити надзвичайно важливі для студентів Херсонського державного університету. «Точка зору іноземних гостей є цінною для формування світогляду молоді. Без політики, але з розумінням того, як ми будуємо майбутнє», – прокоментував очільник ХДУ.
Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза вперше приїхала до Херсона. Вона відмітила високий рівень розвитку Херсонського державного університету. Адже тут, за її словами, відбувається комплексний розвиток молоді – басейн, парк, бібліотека, коворкінг-центр.
Також пані Лариса відмітила, що отримала велике задоволення від спілкування з молоддю: «Студенти були зацікавлені, ставили охоче запитання. Вони мислять глобально і локально. Це добре. Адже це – майбутні лідери», – відмітила гостя.
Наприкінці зустрічі пані Посол висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю та подарувала Херсонському державному університету книгу «Плутократи».
Автор книги Христя Фріланд отримала Премію ім. Ліонеля Жельбера (за документальне висвітлення міжнародних справ) та нагороду National Business Book Award за найбільш видатну канадську книжку, що має відношення до бізнесу.
Прес-центр ХДУ