«Наш край» звернув увагу влади на Херсонщині на якість шкільних перевезень

1 месяц назад 0

До депутата Чорнобаївської територіальної громади від «Нашого краю» Наталії Шкрамко звернулися 26 батьків школярів села Зелений Гай з проханням посприяти з підвозом їхніх дітей до школи у село Киселівку.
Оскільки через оптимізацію освітянської мережі з поточного навчального року школярі змушені відвідувати школу, яка знаходиться за кілька десятків кілометрів без спеціального супроводу, виїжджаючи о 6,45 й повертаючись додому о 16,30. До того ж замість спеціалізованого шкільного автобуса дітей перевозили в маршрутці № 101, знімаючи її на кілька годин із рейсу. Про це стало відомо із батьківського звернення.
З цього питання депутатка «Нашого краю» разом зі своїми колегами по депутатському корпусу зустрілася із заступником голови ХОДА А.Шибаєвим та поставила до відома профільний Департамент. У той же день графік перевезень було скориговано й школярі повернулися додому одразу після уроків – а це на кілька годин раніше, ніж зазвичай та ще й у супроводі шкільного вчителя. Про що батьки повідомили Наталю Шкрамко.
Питання зі спеціалізованим транспортом для перевезень на сьогодні остаточно не вирішено. Як з’ясувалося, «шкільний автобус» для школярів Зеленого Гаю в наявності, а от водія на мінімальну зарплату, яку готові йому платити місцеві чиновники, відшукати не можуть.
«Наш край» продовжує тримати ситуацію на контролі.
ХОО ПП НАШ КРАЙ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.