Не зважаючи на небезпеку жителі Херсона намагаються виїхати з окупованого міста — міський голова

2 года назад 0

У Херсоні лишається 170-180 тисяч містян плюс переселенці, багато хто і зараз намагається виїхати, не зважаючи на небезпеку,  мер Херсона Ігор Колихаєв в інтерв'ю РБК-Україна

За його словами, місто прийняло багато біженців з сіл області, що розбомблені з боку Снігурівки та Олександрівки. Їх розміщували у школах, багато хто і зараз лишається в місті.Також у Херсон приїжджали люди з Маріуполя та Мелітополя.

Як розповів Колихаєв, виїхати із міста безпечно зараз неможливо.З 1 травня з боку Снігурівки та Давидового Броду стоять величезні, багатокілометрові колони, як на виїзд, так і на в'їзд.

"Люди там стоять під обстрілами Градів, є багато поранених, є загиблі. Люди намагаються виїжджати в бік Мелітополя, хоча там теж дуже багато блок-постів, тому їдуть "на вдачу". Безпечніше їхати в бік тимчасово окупованого Криму, хоча там є свої нюанси" , — каже міський голова.

За його словами, через Крим їде багато людей, і чекає, що буде далі з Херсоном та областю.

"Іноді люди їдуть, потім вертаються, починаються обстріли і вони знову їдуть. Багато виїхало моряків, яким треба йти у рейси. Вони через Крим їдуть у Туреччину, Грузію, " — розповів Ігор Колихаєв.