Німеччина передала херсонській бібліотеці обладнання для людей із порушенням зору

1 месяц назад 0

Пошкоджена внаслідок російської збройної агресії бібліотека в Херсоні отримала від Німеччини обладнання, яке полегшить доступ до інформації людям із порушеннями зору.
Як передає , про це повідомило .

Ідеться про Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олеся Гончара.

Передав закладу обладнання німецький Центр допомоги мистецтву України (Ukraine Art Aid Center) за сприяння Міністерства культури і медіа Німеччини та Державної бібліотеки в Берліні. Фінансову підтримку забезпечило Міністерство закордонних справ Німеччини.

Серед отриманого – прилад зчитування з екрана, компактний дисплей Брайля, принтер шрифту Брайля, пристрій для створення тактильної графіки, папір для друку шрифтом Брайля та лупа.

Виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв висловив вдячність Федеральному уряду Німеччини, зокрема уповноваженій з питань культури і медіа Клаудії Рот, за ініціативу щодо створення Ukraine Art Aid Center.
Окремо він подякував за підтримку й забезпечення книгозбірні в Херсоні необхідним обладнанням також Німецькій національній бібліотеці.

«Переконаний, що завдяки активній взаємодії ми зробимо вагомий внесок у зміцнення партнерства між Україною та Федеративною Республікою Німеччина», — заявив очільник МКІП.

Фото: chytomo.com