Новокаховчан, яких залишили без світла і води, окупанти закликають «запастись терпінням»

2 месяца назад 0

Окупанти, як вже писав NewDay.ua, нічого не можуть вдіяти з аварією на трансформаторах у Новій Каховці, тому у місті і населених пунктах, розміщених поряд, вже тривалий час немає електроенергії. А, отже, і води.

«У населених пунктах Новокаховського міського округу жителів щодня продовжують забезпечувати питною і технічною водою», — повідомляє окупаційний телеграм-канал «Новокаховская правда». Пропагандисти навіть фото показують, які зробили здалека, бо близько підійти до розлючених людей бояться.

Окупаційна адміністрація тим часом у своєму телеграм-каналі вкотре знімає з себе провину за те, що зробили з новокаховчанами окупанти:

«У зв’язку з безперервними обстрілами цивільної інфраструктури нашого міста з боку ЗСУ проведення ремонтних робіт на трансформаторних підстанціях і міських електромережах тимчасово ускладнено. Тим не менш, наші ремонтні бригади продовжують працювати над усуненням пошкоджень». «Тимчасово ускладнено» і «продовжують працювати» — це як? «Ми розуміємо всі труднощі, з якими зіштовхнулись громадяни і закликаємо всіх запастись терпінням, — продовжує окупаційна адміністрація Нової Каховки. — Проблема буде вирішена». Коли саме, не написано навіть приблизно.

Богдан СТРАЖАК,