Окупанти брешуть про заборону Діда Мороза і Снігуроньки в Україні

5 месяцев назад 0

«Незалежні» від путіна російські ЗМІ поширюють інформацію про те, що в Україні нібито заборонили Діда Мороза і Снігуроньку, а за використання на казкових героях традиційних костюмів навіть запроваджено штраф — 20 тисяч гривень!

«Бути Дідом Морозом чи Снігуркою в Незалежній у наші дні — все одно, що негром-рабом — втікачем на плантаторському та рабовласницькому Півдні США. Втім, бути рабом-втікачем, напевно, все ж таки краще», — пише улюблена кремлівським диктатором «Комсомольская правда».

Разом із новорічною «новиною» поширюється і «пам’ятка». У цій настанові повідомляється, що «одяг Діда Мороза (халат, шапка, черевики, біла довга борода) заборонені», що «Дід Мороз — педофіл, який ходив із неповнолітньою, Снігуронька заборонена. Святий Миколай ходить із ангелом».

Що сказати?..

Звісно, ніяких заборон на використання костюмів Діда Мороза і Снігуроньки в Україні немає. Про це повідомляє, зокрема, сайт Stopfake.org. В Інтернеті можна знайти безліч оголошень із пропозиціями запросити в гості до дитини Діда Мороза і Снігуроньку, а в комплект костюмів Святого Миколая, які стали частіше використовувати після відходу від нав’язаного в СРСР Діда Мороза, входять і халат, і шапка, і довга біла борода, які, як стверджують пропагандисти, було заборонено.