![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/10/d713bee69fc3dbd53a809654087fb526-667x450.jpg)
Особливі дітки Антонівки отримали подарунки від селищного голови
6 лет назад 0
Селищний голова Ігор Семенчев разом з представниками Джамп Парку подарували 20 безкоштовних білетів в розважальний комплекс Jump Рark дітям з обмеженими можливостями, дітям сиротам та дітям з малозабезпечених сімей.
Завдяки такому подарунку, 6 жовтня дітки відвідають неонове шоу, яке присвячене дню народження Джапм Парк.
Антонівська селищна рада