П’ять токсичних речей, які отруюють вас щодня

6 лет назад 0

Варто уникати цих речей.

1. Чеки з магазинів. В список шкідливих можна додати звичку брати в магазинах чеки, м'яти їх і класти в кишеню або гаманець. Чеки друкуються на термопапері, покритої спеціальним порошком, завдяки якому на ній проявляється барвник. У цьому порошку міститься украй токсичний бісфенол А. Він вбирається в шкіру або потрапляє в шлунково-кишковий тракт разом з їжею.

2. Пральний порошок. Сучасні пральні порошки містять досить агресивні компоненти, саме це робить їх такими ефективними. Деякі інгредієнти здатні загострити дерматологічні захворювання, викликати алергію. Найнеприємнішим у пральному порошку вважається фенол. Це токсична речовина, яка негативно впливає на центральну нервову систему, серце, кровоносні судини, легені та нирки.

 

3. Вогнезахисна просочення. Антипірени використовуються не тільки при виготовленні виробів з дерева, ними може бути просякнутий домашній текстиль і навіть одяг. При цьому деякі з них негативно впливають на щитовидну залозу, викликають пухлини та інші неприємні наслідки для здоров'я.

4. Освіжувачі повітря. Освіжувачі повітря мають ті ж неприємні наслідки, що і парфуми з синтетичними ароматизаторами. Також в складі є фталати, які можуть спровокувати астму. Особливо небезпечні вони для вагітних, так як викликають захворювання дихальної системи, проблеми з ендокринною системою у дитини.

5. Парфуми та спреї для тіла. Не всі подібні косметичні продукти можуть похвалитися бездоганним складом. Розпиляти деякі кошти через синтетичних ароматизаторів і зовсім небезпечно: вони викликають подразнення слизових поверхонь дихальних шляхів. Кашель, чхання, головний біль, алергія — короткий перелік негативних наслідків, до яких може призвести порція улюблених парфумів.