Плацдарм на лівому березі Дніпра не здадуть, там висадились особливі морпіхи, — офіцер

3 месяца назад 0

Втім, не треба очікувати на швидкий прорив, адже на цій ділянці фронту ЗСУ чекає "довга історія".

Українські захисники продовжують втримувати плацдарм на  Херсонської області та проводять низку атак. Перспективи Сил оборони України на цьому напрямку однозначні.

Таку думку в OBOZ.UA висловив перший заступник голови Спілки офіцерів України, капітан першого рангу Євген Лупаков.

"Якщо вже наші висадилися на лівому березі, то це морська піхота. А це особливі вояки, з особливим характером, з особливими здібностями. Вони не здадуть цей плацдарм однозначно. Більше того, звідти буде підтримка нашого наступу, який піде з півночі. Можливо, й самі прорвуть" , — заявив Лупаков.
Водночас офіцер додав, що миттєвого прориву та звільнення окупованої частини Херсонської області не варто очікувати. На його переконання, наступальні дії на лівому березі — довга історія. 

"На жаль, дуже довга (історія — УНІАН). Тому що ми стикнулися з сильною перевагою ворога в повітрі, про що ви сказали, і з величезними мінними та фортифікаційними загородженнями противника. Плюс з нескінченною кількістю "м’яса". Ці три фактори зараз заважають нам пробивали оборону ворога і йти вперед. Головне для нас – прорвати оборону, далі піде легше" , — додав Лупаков.

Що відбувається на Херсонщині зараз Збройні сили України продовжують наземні атаки на лівому березі Херсонської області. Нашим захисникам вдалось просунутись вперед. Українські захисники зберігають позиції на східному березі Дніпра, попри тиск окупаційних військ РФ.

Російські блогери писали, що Сили оборони України продовжують перекидати нові штурмові групи на лівий берег. За їхніми словами, у районі села Кринки наразі нібито діють від 300 до 400 українських військовослужбовців.

Моральний дух та бойові можливості угрупування окупантів на лівому березі Херсонської області значно погіршуються. Росія демонструє очевидну неспроможність створити згуртовану командну структуру серед своїх сил.