«Побачили і померли»: Братчук розповів, як війська РФ намагаються штурмувати острови на Дніпрі

3 недели назад 0

На Придніпровському напрямку на фронті в Україні російські окупаційні війська періодично намагаються проводити штурми островів на Дніпрі. Однак окупанти зазнають там великих втрат й успіху не мають.

Про це в ефірі каналу "" у понеділок, 1 липня, повідомив речник Української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук. Чи часто відбуваються такі штурми, сказати важко, зазначив він.

За його словами, у такі штурми держава-агресор кидає російських десантників, а також мотострілецькі підрозділи. Здачі позицій захисниками України не зафіксовано. На цьому напрямку оборону тримають морські піхотинці.

"Є певні атакувальні дії, які ворог намагається проводити по островах на Дніпрі. Черговий такий чи то штурм, чи то намагання просто побачити Дніпровський острів і померти, здійснили, наприклад, морпіхи 61-ї окремої бригади морської піхоти РФ. Вийшло так, як я сказав: вони побачили і померли" , – розповів Братчук.
Зазвичай, коли війська Росії набирають штурмову групу та мають плавзасоби, тоді й намагаються наступати. На цьому напрямку активно працюють розвідувальні й ударні дрони Сил оборони, тому спроби росіян зазнають невдачі.

"Дуже активно працюють наші дрони, треба теж віддати належне, що "мале повітря" все-таки сьогодні за Україною",  – сказав він.