Порожні полички: блогер показав супермаркет у Скадовську

1 месяц назад 0

Місцевий скадовський блогер Олексій Саврак зафільмував пусті полички місцевого супермаркету, напівпорожні вулиці та мешканців, які подекуди самі намагаються реалізувати домашню продукцію.

«У нас зараз центр міста перетворився на ринок , — сказав блогер за кадром. —  Люди торгують здебільшого тим, що вирощують самі. АТБ в центрі повністю спустів» .

У магазині не лишилося жодних продуктів та товарів, окрім кількох ящиків з овочами (картопля, цибуля, морква, буряк), олії (кокосової та оливкової), чаю і борошна біля однієї з кас. Інші відділи (з хлібом, крупами, молочною продукцією, консервами тощо) порожні.

«На моїх останніх відео з АТБ ще були полички з продуктами на них. Небагато, але дещо було. Та навіть кілька днів назад тут дещо продавалося, а тепер порожньо. Єдиний позитив у пустих поличках — можна легко протирати там пил» , — додав блогер.

Він зазначив, що ще працює кавовий автомат. Водночас не працюють мобільні термінали.

«Ця ситуація нагадує мені 90-ті. Я тоді був дитиною, але люди якось теж так торгували й жили» , — поділився враженнями чоловік.

Також він додав, що найбільше людей на вулицях до обіду. Хтось їде на роботу, хтось виходить гуляти, а ввечері місто порожніє.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.