Постраждалі від війни фермери Херсонщини отримали насіння ріпаку озимого від міжнародного фонду

8 месяцев назад 0

Щоб допомогти постраждалим від російської агресії фермерам України провести осінню посівну-2023 року, Фонд Говарда Г. Баффета за партнерством з міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience передав близько 8000 посівних одиниць озимого ріпаку Pioneer® малим українським сільгоспвиробникам з потерпілих територій.
 
Насіння отрималипонад 400 фермерських господарств в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, які безпосередньо постраждали від війни.
 
Це дозволило засіяти додатково більш ніж 31 тисячу га ріпаком озимим, що позитивно вплине на рівень життя місцевого населення та сприятиме зміцненню внутрішньої та глобальної продовольчої безпеки. 
Фермери вдячні за допомогу від Фонда Говарда Г. Баффета та Corteva. «Війна створила серйозні труднощі, які торкнулися кожного аграрія. У березні-листопаді 2022 року наше господарство було за 6 км від лінії фронту. Але ми не здавалися та продовжували працювати. Допомога від Фонда Говарда Г. Баффета та Corteva дуже важлива для нас, особливо з урахуванням поточних труднощів. І ми глибоко вдячні», — говорить Володимир Онищук, директор миколаївського ПСП «Корона». «Підтримка від Фонда Говарда Г. Баффета та Corteva частково знімає фінансове навантаження та допомагає вийти хоч на якусь рентабельність. Щиро дякуємо за цінну допомогу українським аграріям», — говорить Віталій Макевич, заступник директора одеського ПП «Гарант».
 
Говард Г. Баффет, засновник та керівник Фонду, сказав: «Сприяння тому, щоб Україна продовжувала робити свій внесок у глобальну продовольчу безпеку, залишається одним з головних пріоритетів нашого Фонду. Для досягнення цієї мети ми раді співпрацювати з Corteva Agriscience, щоб допомогти фермерам, які постраждали від російського вторгнення, убезпечити свій виробничий процес».
«Вже другий рік українські фермери змушені працювати у вкрай складних умовах війни та ми в Corteva, працюючи з ними пліч-о-пліч, чудово знаємо, які виклики вони долають , — переконаний керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв. —  Тому ми пропонуємо саме ту допомогу, яку вони потребують задля забезпечення продовольчої безпеки світу і ми радо вітаємо ініціативу Фонда Говарда Г. Баффета. Ми переконані, що тільки спільна праця допоможе відновити та зберегти економіку України заради майбутніх поколінь» ,

Партнери продовжують програму підтримки, і, щоб допомогти фермерам постраждалих регіонів підготуватися до весняної посівної 2024 року, передають їм насіння кукурудзи та соняшникубренду Pioneer®. В програмі можуть взяти участь фермери, які знаходяться в визначених регіонах та обробляють до 500 га площі під кукурудзою або соняшником. Фермери, які замовлять не менше 5 одиниць насіння Pioneer®, зможуть отримати таку ж кількість додаткових одиниць насіння Pioneer® за символічною ціною 1 грн без ПДВ. Щоб подати заявку на участь, фермери можуть звернутися до торгового представника Corteva Agriscience у  або заповнити форму на сайтіпрограми.