ПриватБанк виплатить клієнтам 5000 гривень допомоги: як отримати гроші

2 месяца назад 0

«ПриватБанк» спільно з Mastercard запустили унікальну можливість для українців. Річ у тім, що серед клієнтів буде розіграно 5000 грн допомоги. Взяти участь у програмі зможуть ті українці, які отримують грошову допомогу від міжнародних організацій на картку.

Програма буде тривати від 1 серпня до 31 січня 2023 року. Виконавши умови, учасники гарантовано отримають поповнення мобільного телефону на 50 гривень. Крім того, візьмуть участь у розіграші одного з трьох подарункових сертифікатів giftmall на 5 тисяч грн. Для участі в акції потрібно зареєструватися в акції на сайті, отримати допомогу від міжнародної організації на картку Mastercard від Привату (за допомогою Western Union, PrivatMoney, MoneyGram) та провести мінімум 2 транзакції з будь-яких карток Mastercard на загальну суму понад 500 грн.

Умова лише одна: при подачі заявки на отримання допомоги вказати IBAN картки Mastercard від ПриватБанку. За відсутності картки її можна замовити онлайн у мобільному додатку Приват24 без необхідності відвідувати відділення.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.