Резніков: рф будує оборону на півдні, намагаючись перевести війну до «затяжної фази»

12 месяцев назад 0

Міністр оборони України Олексій Резніков в п'ятницю заявив, що, на його думку, кремль намагається перевести війну до "затяжної фази", будуючи ешелоновану оборону на тимчасово зайнятих територіях на півдні країни, повідомляє  з посиланням на Reuters.

"кремль намагається перевести війну в затяжну фазу", — заявив Резніков на форумі GLOBSEC 2022 у Братиславі по відеозв'язку.
"Замість наступу російські війська будують ешелоновану оборону" у південних окупованих районах, насамперед у Херсоні, сказав він.

Резніков також торкнувся питання потенційного членства України в НАТО. Він заявив, що НАТО слід розглянути питання про надання Україні де-факто, а не де-юре членства в Альянсі при обговоренні своєї стратегії на наступні 10 років на саміті в червні.

"Я думаю, що якщо ми говоримо про членство України в НАТО де-факто, а не де-юре, це може бути гарною ідеєю в цій стратегії",  — сказав Резніков.

"Україна також буде частиною стратегії, тому що ми також є частиною східного флангу Європи, східного флангу країн НАТО, східного флангу ЄС. Я думаю, що це буде безпрограшна ситуація для всіх країн", — додав Резніков.

На Херсонщині ворожі війська продовжують намагатися утримувати зайняті позиції. Зокрема, бойові дії йдуть на кордоні Миколаївської та Дінпропетрвоської областей та у Бериславському районі, вказують в ОДА.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.