Роботи викладачок Херсонського держуніверситету представлені на виставці до Дня Незалежності України

3 года назад 0

У межах проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть» у стінах Херсонської обласної ради відкрилася виставка «Моя живописна Україна». На експозиції представлені й з роботи представниць Херсонського державного університету.
На експозиції презентовані картини п’яти херсонських художниць, становлення яких відбувалося вже у незалежній Україні. Серед них й картини викладачок кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ХДУ, членів Національної спілки художників України – Ольги Гуляєвої та Ганни Кашуби. А також випускниці нашого університету Оксани Оснач.
Різножанровість, масштабність, рівень майстерності представлених картин просто вражає і точно не залишить нікого з відвідувачів байдужими. Адже кожен зможе знайти щось для себе. Загалом репрезентовано понад 50 витворів мистецтва. Це кращі роботи представниць художньої еліти нашої області, які вони присвятили урочистій даті.
Під час заходу голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко нагородив Почесною грамотою обласної ради за особистий внесок у розвиток культури Херсонщини, участь у виставці «Моя живописна Україна» в рамках кураторського проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть» та з нагоди 30-ї річниці незалежності України наших мисткинь.
Експозиція «Моя живописна Україна» присвячена 30-річчю незалежності України і представлена у рамках кураторського проєкту Херсонського обласного художнього музею ім. О.Шовкуненка «Мистецтво на зламі тисячоліть».
Виставка триватиме в Херсонській обласній раді протягом двох тижнів.
Пресцентр ХДУ