Російська армія не припиняє обстрілювати Бериславський район Херсонщини

1 месяц назад 0

Протягом доби під ворожим вогнем окупантів опинилися Бериславська, Нововоронцовська, Новоолександрівська, Милівська, Новорайська та Тягинська територіальні громади.  Серед них — м.Берислав, с.Новоберислав, с-ще Нововоронцовка, с.Осокорівка, с.Гаврилівка, с.Михайлівка, с.Качкарівка, с.Милове, с.Новокаїри, с.Крупиця, с.Львове, с.Ольгівка та с.Тягинка.

Про це повідомив Володимир Літвінов у Facebook.

Ворог завдав удару керованими авіаційними бомбами по м.Берислав та с.Ольгівка. Влучили по території заводу у м.Берислав. Із реактивних систем залпового вогню, артилерії та мінометів обстріляв с.Милове, с.Новоберислав, с.Осокорівка, с.Львове, с.Тягинка, с.Крупиця та с.Гаврилівка. Пошкоджено житлові будинки, господарські споруди мешканців у с.Милове, с.Львове та с.Тягинка. Крім того, окупанти використовуючи безпілотні літальні апарати атакували м.Берислав, селище Нововоронцовка, с.Осокорівка, с.Михайлівка, с.Качкарівка та с.Новокаїри. Пошкоджено житлові будинки у м.Берислав, с.Михайлівка, с.Новокаїри та приватні транспортні засоби у с.Осокорівка, с.Михайлівка та с.Новокаїри. Також, поцілили по автозаправній станції та гаражних приміщеннях у м.Берислав.

Внаслідок ворожих атак з БПЛА поранення отримав 62-річний чоловік у м.Берислав, 43-річна жінка у с.Качкарівка та 70-річний чоловік у с.Новокаїри. Медики оцінюють стан постраждалих як середньої тяжкості.