Російські окупанти безуспішно намагаються витіснити ЗСУ з Кринок

3 недели назад 0

Російські окупанти безуспішно намагаються витіснити українських бійців з лівобережжя Херсонської області. 

За даними Генштабу ЗСУ, минулої доби ворог здійснив три невдалі спроби відтіснити українських воїнів від Кринок. За сьогодні кількість штурмових дій зросла до 11. Також ворог активно використовує безпілотники різних типів. Як зазначив речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, українські морські піхотинці продовжують утримувати плацдарм в цьому населеному пункті. 

Раніше повідомлялось про те, що ЗСУ ймовірно змогли зайняти нові позиції на лівобережжі Херсонської області, про що заявили українські військові блогери. Про нові плацдарми також заявив Генштаб. 

"На Придніпровському напрямку, на плацдармах на лівому березі Дніпра, зазнали невдачі сім спроб ворога відтіснити наші підрозділи в районі Кринок", — повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні за 27 травня. 

На таке формулювання звернули увагу аналітики Інституту вивчення війни. Однак, яку саме територію має на увазі український Генштаб, поки незрозуміло. Також в ISW зазначили, що на лівому березі Дніпра тривали позиційні бої. 

Варто додати, що фейки про "зачистку" плацдарму ЗСУ в Кринках продовжує продукувати російська пропаганда. Так, нещодавно гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо в своєму Telegram-каналі знову повторив тезу про "зачистку села". Однак, фейк від Сальдо спростовують навіть російські "воєнкори".