Російські окупанти посилюють “фільтрацію” на адмінкордоні Криму: що це означає, роз’яснив Грабський

2 недели назад 0

Ілюстративне фото: ukrinform.uaРосійські окупанти посилюють фільтраційні заходи на контрольно-пропускних пунктах на адміністративному кордоні Криму, побоюючись українських диверсантів. Про це сьогодні, 6 лютого, в ефірі телеканалу  розповів військовий експерт Сергій Грабський.
“Якщо в першому наближенні ми можемо говорити про те, що, найімовірніше, противник посилює фільтраційні заходи з метою мінімізувати проникнення на територію тимчасово окупованого Криму українських диверсійних груп та обмежити рух за цим напрямком. Це є наслідком наших серйозних атак на Крим, високоточних ударів, які ми завдаємо. І, загалом, противник має вживати якихось заходів”, — сказав він.
Військовий експерт сумнівається, що це може свідчити про активізацію бойових дій у найближчому майбутньому, бо російські окупанти наразі більш зосереджені на Східному напрямку.

“Тому говорити про активізацію бойових дій навряд чи доводиться. Тому давайте поки що зупинимося на цьому припущенні, що противник проводить, як вони їх називають, контртерористичні, контрпартизанські заходи на кордоні між тимчасово окупованою територією Херсонської області та тимчасово окупованим Кримом”,  — сказав Грабський.Раніше російська окупаційна влада ввела “особливий режим” перетину адміністративного кордону Криму з окупованою частиною Херсонської області. Пропускний режим на півночі Кримського півострова “прирівнюється до режиму пропуску через держкордон РФ”.