Російські окупанти визнали, що в Херсонській області напружена екологічна ситуація

4 недели назад 0

Росіяни та їх посіпаки нарешті визнали, що екологічна ситуація на окупованій частині Херсонської області є складною. Щоправда, звинувачують в цьому українську владу, яка з їх слів «нічого не робила». 

Як дізнались журналісти  Район.Скадовськ , про це у своєму виступі повідомила заступниця голови російського уряду  Вікторія Абрамченко

За словами російської чиновниці, на окупантів чекає багато роботи. Загарбники будуть прагнути поширити на окупованих територіях єдині екологічні стандарти, прийняті у РФ та включити їх до російських екологічних програм. 

Як завжди, в усіх проблемах росіяни звинувачують українську владу, хоча, нагадаємо, що до окупації Херсонська область була одним із регіонів з найбільшою кількістю об'єктів природно-заповідного фонду, зокрема: два біосферних заповідники, п'ять національних природних парків, велика кількість заповідних урочищ, пам'яток природи, заказників та інших природних об'єктів. Зараз, у зв'язку з російською агресією, на частині з них ведуться бойові дії, інші — є окупованими або мають заміновані території.