Російським десантникам не вистачає людей для штурмів Кринків на лівому березі Дніпра

4 недели назад 0

24 квітня російські військові чотири рази штурмували плацдарм Сил оборони у Кринках на лівобережжі Херсонщини, який українські морські піхотинці продовжують утримувати.

Про це речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук  в етері телеканалу "Еспресо".

За його словами, невеликі за складом штурмові групи російське командування відправляє у Кринки щодня.

"Наразі погода впливає на використання дронів з обох сторін. Використання дронів є нашою перевагою на цих плацдармах, але основою є мужність наших морських піхотинців. Триває контрбатарейна боротьба. Артилерія так потужно працює, що у радіоперехопленні ворог стогне від роботи нашої артилерії, і дрони наші вони також ненавидять", — розповів Братчук. Речник Української добровольчої армії Південь зазначає, що зачисткою Кринків займаються російські десантники, проте без успіхів. До того ж армія РФ не використовує техніку.

"Людей у них не вистачає, тому вони змушені йти до російських мотострільців, пропонуючи їм гроші. Щоб вони йшли до складу штурмової групи, тобто начебто "штурмує десантура", — каже Сергій Братчук.

  • Нещодавно стало відомо, що у результаті позиційних боїв українські війська просунулися на півночі села Кринки на лівобережжі Херсонщини.
  • Українські фотографи Владислава та Костянтин Ліберови опублікували відео, на якому показано який вигляд має село Кринки на лівобережжі Дніпра, де щодня точаться запеклі бої.
  • 17 квітня аналітики Інституту вивчення війни у звіті, посилаючись на російські джерела, писали, що українські військові розширили свій плацдарм у районі села Кринки на Херсонщині на захід на 500 метрів. Це стало можливим завдяки тому, що невідомий російський підрозділ здав свої позиції.
  • Раніше Інституту вивчення війни повідомляв, що геолокаційні кадри, опубліковані 11 квітня, вказують на те, що окупаційні війська просунулися в районі Кринків. Військові РФ розпочали активну діяльність у південній частині острова Великий Потьомкінський (на північ від Голої Пристані).