Сергій Козир створив штаб з питань вступу у виши Херсонської області випускників з тимчасово окупованих теріторій

3 года назад 0

Своїм розпорядженням Сергій Козир утворив при ХОДА оперативний штаб з питань вступу у 2021 році в навчальні заклади Херсонщини випускників закладів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим.

Назва:Оперативний штаб з питань вступу в 2021 році до закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти Херсонської області випускників закладів загальної середньої освіти та осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя

Розпорядження підписано з метою проведення широкомасштабної інформаційної кампанії, оперативного реагування для вирішення проблемних питань, пов’язаних зі вступом до закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти Херсонської області випускників закладів загальної середньої освіти, а також забезпечення права на освіту осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

Оперативному штабуповинен:

1) забезпечити проведення широкомасштабної інформаційної кампанії для осіб з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АРК Крим щодо прийому на навчання до закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти області в 2021 році;

2) налагодити ефективні зв’язки та відпрацювати механізм взаємодії на випадок виникнення під час вступної кампанії проблемних питань, пов’язаних зі вступом до вищих, фахових передвищих та професійних закладів освіти у 2021 році осіб зазначеної категорії, з метою оперативного їх розв’язання.

Управління освіти і науки ХОДА повинно здійснювати організаційне забезпечення діяльності Оперативного штабу, а управління внутрішньої та інформаційної політики ХОДА сприяти висвітленню в засобах масової інформації, зокрема на інтернет-ресурсах, діяльності Оперативного штабу.