Спілка будівельників успішно завершила проєкт допомоги громадам Херсонщини

2 недели назад 0

Нещодавно завершився один із найамбітніших проєктів Спілки будівельників Півдня України, що мав на меті створення дорожніх карт для відновлення та розвитку місцевих громад. Цей проект не тільки вніс значний вклад у планування майбутнього громад, але й відкрив нові горизонти для активної участі громадян у управлінні своїми територіями.

Про це, посилаючись на керівника проєкту Владислава Наумова, повідомляє видання .

За словами Владислава Наумова, завдання, поставлені перед командою, були амбітними, але вкрай необхідними для сталого розвитку регіону:

"З самого початку ми розуміли, що успіх нашого проєкту буде залежати не тільки від якості розроблених планів, але й від залученості громад до їхнього втілення. Наша мета була не просто створити дорожні карти, а забезпечити платформу для діалогу та співпраці між усіма зацікавленими сторонами. Це був шлях до створення реальних змін" .

Проект стартував із залучення стратегічних комітетів, які працювали безпосередньо з органами місцевого самоврядування та експертами у різних галузях. Вони аналізували поточні потреби громад, вибудовували стратегії на найближчі роки та визначали ключові напрямки розвитку.

Однією з унікальних особливостей проєкту була його відкритість та прозорість. Кожна дорожня карта була ретельно розроблена з урахуванням специфіки кожної громади, а результати стали доступними для громадського обговорення. Такий підхід не тільки сприяв підвищенню довіри між громадянами та владою, але й значно підсилив залучення громадськості.

Завершення проєкту не означає кінця роботи. Навпаки, він заклав фундамент для подальших ініціатив та проектів, які продовжать розвиток
громад. Дорожні карти, розроблені в рамках проекту, тепер слугуватимуть як динамічний інструмент управління, що буде адаптовано під мінливі умови та нові виклики.

Завершальний етап проекту також включав серію тренінгів та семінарів для представників місцевої влади та активістів, щоб забезпечити їх здатність ефективно використовувати ці карти для втілення запланованого розвитку.

За словами Владислава Наумова, "Цей проект став прикладом того, як через взаємодію, партнерство та відданість можна досягти справжніх змін. Ми покладаємо великі надії на те, що здобутки цього проекту будуть множитися та продовжать впливати на позитивні трансформації в наших громадах" .

Таким чином, завершення проєкту Спілки будівельників Півдня України не є кінцем, а новим початком для громад, озброєних знаннями, інструментами та ресурсами для подальшого розвитку та відновлення.