Стало відомо, чи будуть повістки й надалі роздавати на вулицях

1 месяц назад 0

Врученням повісток на вулицях Міноборони збирає та актуалізує дані про військовозобов'язаних.

Доки в Україні триває воєнний стан, отримати повістку до центрів комплектування в можуть усі чоловіки призовного віку. Вручати їх можуть як вдома, так і на вулиці та в громадських місцях. Про це розповів начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ  Роман Горбач , 24 канал.

За його словами, врученням повісток на вулицях Міноборони збирає та актуалізує дані про військовозобов'язаних. Адже чоловіки практично ніколи не сповіщають територіальні центри комплектування про те, яку освіту вони отримали, куди переїхали, коли одружилися, розлучилися чи у них з'явилися діти.

«Якби військовозобов'язані самі подавали оновлені дані в територіальні центри, ніхто не ловив би їх на вулицях»,  – каже Горбач.

Вручення повісток для уточнення даних відбувається у громадських місцях, оскільки за домашніми адресами вручати їх малоефективно, вважає Горбач.

«Особливо легко це зробити, коли порушується громадський порядок – наприклад, комендантська година. Але це не означає, що всім цим людям вручають повістки, щоб призвати їх до ЗСУ. У 95 відсотках випадків це роблять, щоб громадянин з'явився в територіальний центр і там уточнили його військово-облікові дані. А потім він повертається додому», – наголосив Горбач.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.