Студентка ХДУ приймала участь в зустрічі з принцем Уельським Вільямом

11 месяцев назад 0

23 березня, відбулася грандіозна подія в нашому Херсонському Державному Університеті. Наша студентка Сергійчук Вікторія (на фото вона друга зліва) була свідком і учасником зустрічі з принцем Уельським Вільямом.

Про це повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський у 

Він додав, що студентка Педагогічного Факультету вільно розмовляла з ним і розповіла свою історію під час війни про наш Херсон та наш університет.

«Адже, вона дуже сумує за рідним містом і хоче якнайшвидше повернутися до наших стін і насолоджуватись студентськими роками. Розмова видалася дуже приємною та невимушеною», ? повідомив Співаковський.За інформацією ректора ХДУ принца зацікавило як студенти з України потрапили до Польщі та чим тут займаються, як розвиваються і чи планують повертатися додому.

Звісно, Вікторія поділилась своїм досвідом і сказала, що в Польщі добре, але наш дім це Україна, яку потрібно розвивати.

«Вона не приховує —  дуже нервувала перед зустріччю. Проте, щойно він заговорив,  хвилювання як рукою зняло — в цієї людини неймовірно легка енергетика», — розповів ректор ХДУ.

Після конференції Вікторія Сергійчук давала інтерв’ю польською мову для польського телебачення.