Студентки Херсонського держуніверситету серед переможців міжнародної олімпіади з медицини

2 года назад 0

Студентки медичного факультету Херсонського державного університету взяли участь у ІІ Міжнародній олімпіаді студентів-медиків «Самарканд-2020».
Міжнародна олімпіада проходила на базі Самаркандського державного медичного інституту. Важливу місію під час проведення олімпіади «Самарканд-2020» виконала декан медичного факультету Наталія Шахман. Вона представляла професорсько-викладацький склад журі в напрямі судова медицина.
Студентки Херсонського державного університету долучилися до заходу в онлайн-режимі.
Команда здобувачів медичного факультету не просто взяла участь, а й гідно представила інтектуальний потенціал, набутий в стінах ХДУ. Важливо, що дівчата були єдиними представниками класичного університету, а не профільного медичного, однак здобули перемоги.
Так, Вікторія Кленіна отримала диплом І ступеню за перемогу в секції «Гістологія, патологія та ембріологія», Єлизавета Резесідзе – диплом ІІ ступеню за перемогу в секції «Анатомія людини», Ірина Перепелиця – диплом у номінації «Клінічне мислення» в секції «Анатомія людини». Урочисте вручення дипломів студенткам відбулося під час засідання Вченої ради ХДУ.
Олімпіада проходила в два основні етапи – тестування та усна відповідь, що мала на меті оцінити практичні навички студентів, вміння критично мислити й вирішувати ситуативні задачі. Наші студентки демонстрували свої знання у фундаментальних дисциплінах – Анатомія та Гістологія.
Пресцентр ХДУ