Таксиста, завдяки якому врятовано два життя у Херсоні, звати Максим Петренко

4 недели назад 0

Стало відомо ім’я небайдужого водія, який не проїхав повз нічну пожежу і викликав рятувальників. Це Максим Петренко, який працює в одній із служб радіо-таксі. «Новому дню» вдалося поспілкуватися телефоном з чоловіком. Після першої години ночі проти вівторка він обслуговував замовлення, маршрут якого пролягав з Острова через Центр. На вул. Пилипа Орлика увагу таксиста привернула одноповерхова будівля. Із крайнього вікна виринали язики полум’я. Максим зупинився і одразу набрав номер 101. Виклик виявився вчасним, ДСНС-ники встигли врятувати жінку з 6-річною дитиною, які спали в дальній кімнаті квартири. А от у вікна, як писали в соцмережах, чоловік не стукав. На момент пожежі це не видавалося можливим.

-Вже було таке полум’я, що від високої температури гучно тріскалося й летіло скло. І потім спочатку не думав, що там живуть люди. Мені здавалося, що це одна з будівель прокуратури, розташованої поряд. Ну, думаю, там же охоронець має бути, — говорить чоловік.

Викликавши пожежних, таксист далі повіз пасажира. Повертаючись назад через 15  хвилин, звернув на Пилипа Орлика, подивитися, що ж там. Зустрів «швидку», що неслася «на всіх парах». А на місці працювали рятувальники. Говорить, був дуже здивований, що завдяки його дзвінку вижили двоє людей. У тому, що зупинився і відреагував, нічого особливого не вбачає. З одного боку – може, й так. Але ж зараз навколо так багато байдужості, коли люди просто обминають чиюсь біду, що звичайний прояв громадянської відповідальності викликає щирий подив. Просто взяв і не пройшов повз, і тому матір із дитиною тепер живі.

Марина САВЧЕНКО
Новий день Полина Светлова


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.