ТОП-9 правильних звичок щасливих пар

6 лет назад 0

Аби стосунки залишалися…

Як зазначає Depo.ua, поради психологів зібрало видання The Huffington Post.

1. Цілуйтеся при зустрічі та прощанні

"Це далеко не малозначуща звичка, вона підтверджує, що між вами є зв'язок, хай навіть на мить, принаймні двічі на день. Багато людей, які перебувають у нещасливих стосунках, кажуть, що не можуть пригадати, коли вони перестали цілуватися при зустрічі та прощанні, це просто щезло", — говорить психолог Саманта Родман.

"Коли ви приділяєте час тому, щоби встановити зоровий контакт із вашим партнером та поцілувати його, це показує, що ваші стосунки пріоритетні для вас навіть у найзаклопотаніші ранки чи вечори", — додає вона.

2. Будьте щедрими на компліменти 

"Компліменти від партнера особливо потрібні", — підкреслює професор соціології та сексолог Пеппер Шварц.

3. Сваріться правильно

"Якщо між партнерами час від часу не виникає незгода, тоді вони або нечесні, або не люди", — запевняє психотерапевт Курт Сміт.

"Незгоди – це не проблема шлюбу – це нормально. Поганим для шлюбу може бути те, як саме пари дають раду своїм незгодам (або коли вони цього не роблять)", — зазначає він.

Зі слів Сміта, суперечка – це нагода попрактикуватися в вирішенні конфліктів та розвинути навички спілкування. Він радить звернути увагу на те, як ви сперечаєтеся, чи злитеся, чи кричите, чи лаєтеся, чи відгороджуєтеся одне від одного. Кожному із партнерів варто скласти список власних поганих звичок та використати наступні суперечки для того, щоби навчитися реагувати на незгоду по-іншому.

4. Фокусуйтеся на тому, що вам подобається у партнері

"Це не означає, що варто відмовитись від стандартів відносно стосунків", — підкреслює психотерапевт, котра працює з парами, Кері Керолл.

Але з її слів, такі пари простіше знаходять тимчасові компроміси, що дозволяють їм продовжувати цінувати одне одного.

5. Голубте один одного 

"Найщасливіші пари не бояться демонструвати потяг одне до одного – навіть на публіці. Вперед, візьміть за руку свого чоловіка чи дружину, коли ви на шопінгу в торгівельному центрі, або притуліться, коли дивитеся кіно з друзями", — радить психотерапевт, що працює з проблемами родини та шлюбу, Аарон Андерсон.

6. Не чекайте, що партнер прочитає ваші думки

"Ходити навколо, сподіваючись, що інша людина здогадається, що вам треба, або припускати, що ви точно знаєте, що треба їй – це рецепт катастрофи. Найщасливіші пари відкрито говорять про свої потреби та з повагою ставляться до різниці в потребах, не вважаючи, що хтось мав би й так це знати, або що в "спорідненої душі" будуть ті ж потреби, що і в них самих", — зазначає коуч із сексу та стосунків, доктор Даніелль Херел.

7. Зробіть стосунки та час разом своїм пріоритетом

Зі слів коуча з сексу та взаємин Селести Хіршмен, на початку стосунків закохані не можуть відірватися одне від одного. Минає час, і часто відірватися вони вже не можуть від своїх смартфонів та комп’ютерів. Натомість пари, чиїм пріоритетом є проводити час разом, проявляти любов та розвиватися в сексуальній сфері – найщасливіші, каже вона.

8. Смійтеся разом

Коли пари втрачають звичку сміятися разом, констатує доктор Саманта Родман, їхні стосунки ризикують стати безрадісними.

9. Не уникайте розмов про гроші

"Сварки через гроші – це одна з найпоширеніших причин розлучення. На жаль, більшість пар уникають розмов про гроші, доки в них не виникають настільки великі проблеми, що їх уже не можна ігнорувати. Змусити себе поговорити про гроші, доки не виникне велика проблема – це одна з наймудріших речей, яку ви можете зробити задля того, щоби ваш шлюб був щасливим та довготривалим", — каже психотерапевт Курт Сміт.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.