![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/10/6e8f477420724f6707bfdb4ee990759b-750x450.jpg)
Третина об’єктів, що обслуговує КП «Херсонтеплоенерго», вже з теплом
7 лет назад 0
Теплопостачальне комунальне підприємсво поступово подає теплоносій до своїх о'бєктів.
Як повідомляє сайт міської ради, станом на 15:00 29 жовтня МКП "Херсонтеплоенерго" подало теплоносій у 218 із 622 житлових будинків та об’єктів соціальної сфери.
Із 24 об’єктів ДП "Херсонтеплогенерація" з опаленням вже 14 , а "Теплотехсервіс", на разі, подало теплоносій у 2 об’єкти із 5. Серед об’єктів, опалення яких здійснюється від індивідуальних джерел, подано тепло до 61.
Усього 295 будинків та об'єктів соціальної сфери підключено до опалення.