Турборежим Херсонської обласної ради

2 года назад 0

1 грудня завершилась сесія Херсонської обласної ради. "Слуги народу" в Херсонській облраді не хочуть пасти задніх в свавіллі по прийняттю рішень. Турборежим, який застосовується у Верховній Раді, був перевершений методами прийняття рішень Херсонською облрадою. Рішення, які вносяться на розгляд сесії, тепер голосуються пакетами. Тобто в порушення діючого законодавства, регламенту обласної ради, депутати тепер позбавлені можливості обговорювати кожне питання, вносити до них пропозиції, доводити до своїх колег питання, які стосуються інтересів виборців їхнього округу.

Тепер керівник від "Слуги народу" дає команду, що потрібно проголосувати за 30  питань одночасно, і так відбувається. Серед питань, що потрапили до "пакета", є питання, які стосуються вчительського пансіонату "Генгірка". В цьому пансіонаті мали можливість за невелику ціну відпочивати вчителі з усієї Херсонської області. Це 6 гектарів землі, які знаходяться на березі Азовського моря з підведеними мережами, газо- та водопостачанням, електроенергією, прекрасними будівлями загального користування, їдальнею тощо. Рішення ліквідує цей пансіонат, а куди дівається майно — представники влади не повідомляють.

Виставляється на продаж будівля психоневрологічного диспансеру, який знаходиться в центрі Генічеська, де ще зараз хворі люди, наркозалежні отримують відповідну допомогу. Передаються автомобілі зі станції швидкої допомоги на обслуговування чиновників обласної ради.

Така форма проведення сесії веде до порушення діючого законодавства про місцеве самоврядування і регламенту обласної ради. За такою процедурою можна взагалі проводити будь-яку сесію обласної ради за 10 хвилин, і всі питання вирішувати одним голосуванням. 

Партія "Батьківщина" вважає це кричущим нехтуванням інтересів людей і буде звертатися до суду про скасування цього рішення.