У Херсонському прикордонному загоні новобранці присягли  українському народу

2 года назад 0

Сьогодні, в управлінні Херсонського прикордонного загону 15 військовослужбовців, які нещадавно вступили до лав прикордонної служби урочисто склали присягу на вірність народу України. Новина  розміщена на сторінці прикордонників Херсона у Фейсбуці

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України. Кожен військовослужбовець урочисто присягнув сумлінно та чесно виконувати свій службовий обов’язок та інколи не зрадити українському народові, адже військова Присяга складається лише раз у житті. Про це  натхненно розповіли ветерани, починавшие свою слжбу ще за часів Союзу.

Командування Херсонського прикордонного загону та Голова ради Всеукраїнської ветеранської організації Азово-Чорноморського регіону капітан I рангу у відставці Василь Перерва привітали новобранців із цією знаменною подією у їх житті, та висловили слова вдячності за обраний ними шлях. Наприкінці урочистої частини, уже традиційно військовий капелан загону ієромонах Серафим освятив прикордонників та благословили їх на вірне служіння Батьківщині.

Прикордонники продовжують набирати у свої ряди військовослужбовців за контрактом. Майже щодня до окремого регіонального центру комплектування звертається молодь з бажанням долучитися до почесної справи охорони державного кордону, адже прикордонник — престижна професія. Крім того, прикордонники — контрактники мають можливість кар’єрного зросту, вступу до Національної академії Державної прикордонної служби України.