В Херсонській СБУ спростували наклеп проти заступника голови облради

4 года назад 0

Про це повідомив сам заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк , проти якого і була організована провокація:
— Я отримав відповідь від управління СБУ в Херсонській області на свій запит, де я просив їх оприлюднити їхню позицію щодо справи про незаконне виготовлення і незаконне переміщення до країн Європи тютюнових виробів.
Змушений був звернутися з цим запитом через брудну проплачену кампанію по дискредитації мене, як заступника голови Херсонської обласної ради, а також голови партії «НАШ КРАЙ», радикально налаштованими елементами, які перейшли червону лінію. Зараз на руках я маю офіційну відповідь від Служби безпеки. Як я й обіцяв, оприлюднюю її:
Відповідь СБУ підтвердила моє переконання, що проти мене та партії «НАШ КРАЙ» розпочато нечесну проплачену гру радикальними силами, адже скоро місцеві вибори. Їхня брудна акція — це спроба пустити про мене чутки та оббрехати моє ім'я.
З огляду на методи, які застосовують вже зараз, до виборів ще буде вилито тони багнюки, буде багато бруду та інформаційних вкидів. І не лише про мене…
Впевнений, що правда кривду завжди переможе!, — наголосив Віталій БУЛЮК.