В операційній зоні Сил оборони півдня продовжується щоденна контрбатарейна боротьба

2 недели назад 0

Ворог не полишає свого наміру вибити наші підрозділи із зайнятих позицій на лівобережжі Дніпра. Наважився на 1 безуспішний штурм, але зазнавши втрат в живій силі та техніці відійшов на свої вихідні позиції.

Про це звітує пресслужба ОК "Південь".

Окупанти не припиняють вести аеророзвідку, тиснуть артилерійськими обстрілами, постійно застосовують велику кількість ударних дронів, різних типів та вдається до застосування авіації.

На бойовому чергуванні перебуває 7 ворожих кораблів, 6 — у Чорному та 1 — у Азовському морях, серед який 3 ракетоносії споряджені 24 "Калібрами".

Протягом бойової доби (з 7.00 до 7.00) ворог наніс 3 авіаційні удари із застосуванням 7 керованих авіабомб та 14 некерованих авіаційних ракет по Монастирському, Качкарівці та Кринках на Херсонщині. Поранено 1 цивільну особу.

Продовжуючи терор мирного населення прифронтових регіонів, ворог застосовує понад пів сотні FPV-дронів на добу, також зафіксовано 5 ударних БпЛА типу "Ланцет" та 32 скиди з БпЛА різних модифікацій. 6 атак дронами зафіксовано по центру Берислава Херсонської області.

Поранено 2 цивільних громадян. Пошкоджено 6 приватних будинків та автомобіль.

Ворог 8 разів гатив з артилерії по Херсону. Також були обстріляні Антонівка, Понятівка, Золота Балка на Херсонщині, акваторії Очаківської та Куцурубської громад на Миколаївщині.

Внаслідок злочинних дій ворога під час артилерійських обстрілів поранено цивільну особу. Пошкоджено медичну установу, припортову інфраструктуру, 2 багатоповерхівки, 2 приватні будинки та електропідстанцію.

Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах.

За минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:
— 70 окупантів;
-1 танк;
-1 самохідну артилерійську установку "Гвоздика";
— 3 гармати;
— 1 гранатомет "Полум'я";
— 1 човен;
— 10 одиниць автомобільної техніки.

Триває дорозвідка результатів бойової роботи.