В Україні стартував конкурс для медиків

4 года назад 0

Розпочався конкурсний відбір кандидатів на нагородження відзнаками "Орден Святого Пантелеймона" та "Медаль Святого Пантелеймона" у 2020 році.

“Щоб отримати відзнаку, потрібно, по-перше, бути професіоналом своєї справи, а по-друге — порядною людиною, мати моральний авторитет у суспільстві та колективі, займатися благодійністю тощо. Цього року, аби не пропустити достойних претендентів, ми дали змогу медикам подати власну кандидатуру на конкурс, чого не було раніше”, — сказав голова Поважної ради Василь Князевич.

Про це повідомляє Укрінформ.

Уже затверджено склад Національної експертної комісії, яка починає обирати номінантів з-поміж медиків з усіх областей України.

Поважна рада за участю представників регіональних рад обиратиме переможців у 7 номінаціях: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «Медаль Святого Пантелеймона» (для молоді) та «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземців).