Відбулось засідання Наглядової ради Херсонського державного університету

4 года назад 0

Сьогодні, 16 вересня у коворкінг-центрі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбулося перше у цьому навчальному році засідання Наглядової ради.
На заході були присутні ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректори Сергій Омельчук, Віталій Кобець, Сергій Кузнецов та члени Наглядової ради ХДУ.
На порядок денний було винесено два питання – про результати роботи Херсонського державного університету в 2019-2020 навчальному році; про вступну кампанію-2020 у ХДУ.
На початку засідання Олександр Співаковський оголосив склад Наглядової ради.
Сергій Хлань – голова Наглядової ради; Андрій Гордєєв – заступник голови Наглядової ради; Олена Урсуленко – секретар Херсонської міської ради, секретар Наглядової ради; Алла Малицька – головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша; Юрій Рожков – депутат Херсонської обласної ради; Роман Романов – засновник холдингу «Автопланета»; Андрій Путілов – депутат Херсонської обласної ради.
Виступаючи перед присутніми Олександр Співаковський зазначив, що Наглядова рада – це орган, який затверджується Міністром освіти України і буде мати відповідні повноваження. Він наголосив, що члени Ради мають право бути присутніми на будь-яких засіданнях та доступ до всіх документів Херсонського державного університету, включаючи фінансові.
Щодо результатів роботи Херсонського державного університету за минулий навчальний рік Олександр Співаковський зазначив, що відтепер у виші вироблено єдиний брендбук, який формуватиме обличчя кожного факультету і університету в цілому.
Ректор ХДУ детально ознайомив членів Наглядової ради з результатами роботи університету протягом минулого навчального року: «Ми пройшли вступну кампанію і вийшли на позитивний результат. Топ-200 побудований на методології американських вишів, він незаангажований, працює вже 15 років, і ми запустили певні процеси. Тож з минулорічної 97-ої позиції сьогодні займаємо 55 місце! Це колосальна робота і ми зробили всі процеси відкритими», – доповів ректор університету.
Також Олександр Співаковський окремо зупинився на тому, що у Херсонському державному університеті розподілені повноваження ректора та інших осіб – голови Вченої ради, голови конференції трудового колективу, фінансового директора.
«Ми розподілили ці повноваження і це дає нам можливість приймати будь-які рішення консенсусом. Для нас важливо, що є й консолідований рейтинг, який враховує інші рейтинги. Тож коли є певні процеси, то відповідно є система оцінки, яка показує, що у нас відбувається. Наша амбітна задача – увійти до Топ-50 українських вишів! І якщо ми заходимо на цей рівень, тобто заходимо в тисячу вишів світу – багато людей будуть приймати рішення не їхати до інших вишів, а залишатися тут. Наша філософія проста – від кількості до якості!», – наголосив Олександр Володимирович.
Під час дискусії члени Наглядової ради могли поставити питання ректору ХДУ Олександру Співаковському щодо діяльності університету. Зокрема, присутні озвучили своє бачення розвитку закладу у сфері профорієнтаційної роботи та участі студентів ХДУ у бізнес-проєктах.
Прес-центр ХДУ