![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/03/3a2674df0e66b3b932498a5486801531-375x450.jpg)
Вихованець ДЮСШ «Спартак» став призером чемпіонату України з боксу
4 месяца назад 0
Вихованець ДЮСШ "Спартак" Херсонської міської ради Максим Мунтян виборов ІІІ місце на чемпіонаті України з боксу серед учнів. Він виступав у ваговій категорії до 38 кг.Змагання відбулися минулого тижня у Білій Церкві.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Ще один вихованець "Спартака" Владислав Савченко здобув на них V місце.