Викладачів ХДУ навчають як обирати безпечні освітні сервіси

2 года назад 0

Третій тиждень поспіль триває активне навчання науково-педагогічних працівників та співробітників факультетів щодо використання цифрових сервісів, що функціонують у Херсонському державному університеті.
За словами проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталії Кушнір, головний акцент таких зустрічей – для реалізації освітнього процесу мають використовуватися саме безпечні та захищені сервіси.
«Сьогодні викладач сам вирішує, який сервіс використовувати – ZOOM, Teams, Skype, Google Meet чи BigBlueButton. І тому наше першочергове завдання – навчити викладачів обирати більш безпечні сервіси та менш ресурсноємні. Також ми демонструємо переваги використання сервісів з підвищеним рівнем безпеки, таких як Ofice365, сервіс відеозв'язку BigBlueButton, що інтегрований в платфому дистанційного навчання KSUonline», – коментує Наталія Кушнір.
Також за словами проректорки, університет має намір поступово відмовитися від платформи ZOOM, а як альтернативу використовувати BigBlueButton чи Teams. Це пов’язано не лише з безпекою та ефективністю, а й зручністю для викладачів. Так, на платформі ZOOM запис заняття можна здійснювати лише у разі якщо заняття проводилося зі стаціонарного комп’ютера. А, наприклад, платформа Teams зберігає відео на хмарі, тому заняття можна проводити з телефону.
Також у ході зустрічей з представниками факультетів окреслюють переваги використання інших сервісів Ofice 365. Вони інтегровані з платформою дистанційного навчання KSUonline і новим сервісом ХДУ24.
Навчання проводять фахівці відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури ХДУ. 11 листопада вже друга подібна зустріч з фахівцями вищезазначеного відділу пройшла на факультеті бізнесу і права та на факультеті культури і мистецтв.
Окрім викладачів та співробітників факультетів до зустрічей планують залучати старост груп та студактив.
Пресцентр ХДУ