У День народження видатного сина Херсонщини

3 года назад 0

У День народження видатного херсонця Олега Мішукова, своїми думками та спогадами про цю талановиту людину поділився ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:
…Завзятий і талановитий, людина з блискучим розумом та неперевершеним почуттям гумору. Він так рано пішов з життя, але залишив світлий спомин про себе та свої добрі справи…
Сьогодні, 14 жовтня Олегу Васильовичу Мішукову виповнилося б 57. Він був не просто генератором та імплементатором геніальних ідей, він умів об’єднувати зацікавлених людей навколо них. Це допомогло успішно реалізувати свій масштабний проєкт — Херсонський академічний ліцей, який сьогодні носить його ім’я. Справжній шлях від мрії до реальності!
Олег Васильович мав особливість: він був готовий змінюватися незалежно від обставин. Це сприяло його життєвому успіху. Він не любив нудьгувати, не сидів на місці, постійно рухався вперед.
Він пішов з життя, але його думки та переконання живуть і сьогодні. Тому з теплотою та посмішкою згадую Олега Васильовича, який дуже любив життя і творив власну історію.
Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ