У Херсоні двоє дівчаток втекли з дому через сварку батьків: поліція склала адмінпротокол

1 год назад 0

У Херсоні двоє дітей, п'яти та семи років, втекли з дому після сварки батьків. Правоохоронці склали адмінпротоколи на матір та вітчима за недогляд за дітьми,  поліція Херсонщини у Facebook.

У мікрорайоні Північний, біля виправної колонії, двох дівчат ввечері на вулиці побачила перехожа. Адресу проживання вони не знали, пояснили, що мама з вітчимом посварилися, тому вони пішли з дому погуляти.

Правоохоронці доправили дітей на ніч до лікарні. Вранці працівники поліції встановили особи бабусі дівчат та батьків.

Херсон. Двоє сестер, які втекли з дому, 9 січня 2023 року Фото: Поліція Херсонщини/FacebookКоли поліцейські приїхали до батьків, ті не знали, що діти не ночували вдома. Жінка пояснила, що напередодні святкувала з чоловіком свій день народження, вони посварилися і він її вдарив. Як вона думала, в цей час дві доньки пішли в гості до бабусі.

На чоловіка правоохоронці склали адміністративний протокол за домашнє насильство щодо дружини. Як з'ясувалось, всього в родині п’ятеро дітей, найменшому виповнилося п'ять місяців. Щодо батьків поліція склала адмінпротоколи про неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей, провели з жінкою та чоловіком профілактичні бесіди. Крім цього, родину взяли на контроль та періодично перевірятимуть умови проживання дітей.