У Херсоні оснащують лікарні електрогенераторами

1 год назад 0

У звільненому від російських загарбників Херсоні медичні заклади оснащують електрогенераторами.
Про це повідомив у  начальник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передає .

"Забезпечуємо заклади охорони здоров’я електрогенераторами. Два генератори потужністю 15 кВт доставили до обласного госпіталю ветеранів війни, один потужністю 150 кВт — до обласного закладу з надання психіатричної допомоги, ще один потужністю 50 кВт – до Херсонської міської клінічної  ім. О.С. Лучанського", — зазначив Янушевич.

Крім того, він повідомив, що Херсонська обласна інфекційна лікарня отримала 13 палетів медикаментів від Тернопільської ОВА.
Загалом, за словами очільника ОВА, на звільнену Херсонщину повертається нормальне життя. Зокрема за минулий день, 19 листопада, оператори мобільного зв’язку відновили роботу 5 базових станцій: 4 – у Херсоні, 1 – у Чорнобаївці. Нині в області відновлено 52 базові та 3 пересувні станції мобільного зв’язку.

Відремонтовано газорозподільні станції у Білозерці та Станіславі. Понад 6300 абонентів в 13 населених пунктах тепер мають газопостачання, також із газом й Білозерська лікарня. У Великій Олександрівці газопостачання відновлено ще для 60 абонентів, загалом в селищі газ мають 626 абонентів.

Періодичне централізоване водопостачання відновлено у 5 населених пунктах: Інгулець, Токарівка, Іванівка, Лиманець та Чорнобаївка.
Вибухотехніки Нацполіції обстежили майже 12 гектарів територій, вилучили 125 вибухонебезпечних предметів, знищили – 4. Піротехніки ДСНС обстежили 9,5 гектарів територій, вилучили – 411 вибухонебезпечних предметів.

Активно допомагають Херсонщині благодійні й волонтерські організації. Для потреб жителів області доставили понад 10 тисяч продуктових наборів та 80 тонн їжі, 4200 гігієнічних наборів, питну воду, 5000 ковдр, одяг, електрогенератори, 300 “буржуйок” та інші необхідні речі.
Як повідомляв Укрінформ, 11 листопада Збройні сили України повернули Херсон під контроль України.

19 листопада в місто прибув перший потяг з 24-го лютого: ним приїхали 200 пасажирів, які купили “квитки до перемоги”, а поштовим вагоном від «Укрпошти» доставили посилки, пресу та продукти харчування.

У Херсон вже привезли 55 генераторів із Закарпаття, а також медикаменти, продукти, будівельні матеріали, дрова, буржуйки, генератори, питну воду від громад Тернопільщини та Черкащини.

Основними регіонами, які допомагатимуть визволеним територіям Херсонщини, визначені Миколаївська, Одеська та Дніпропетровська області.

Фото ілюстративне