У Херсоні під час ожеледиці вже травмувалися понад 20 людей

2 года назад 0

Протягом останньої доби кількість постраждалих від ожеледиці, які звернулися до міського травматологічного пункту Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних сягнула 22 осіб. Переважна більшість з них — люди похилого віку. Про характер, важкість травм та допомогу надану постраждалим журналісти медіаплатформи “Вгору” спілкувалися з генеральним директором клінічної лікарні Леонідом Ремигою.
З 22 осіб, які постраждали від метеорологічних умов останньої доби, сім осіб отримали переломи верхніх кінцівок, чотири — травми нижніх. Двоє з постраждалих потребують стаціонарного лікування та хірургічного втручання, внаслідок переломів нижніх кінцівок. Решта людей відбулися забоями м’яких тканин нижніх кінцівок.
Читайте також: Первый день гололеда стоил здоровья одиннадцати херсонцам
Як повідомив генеральний директор Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних Леонід Ремига, більшість травмованих — люди пенсійного або похилого віку. Всім постраждалим надано необхідну допомогу. Зокрема, проведено рентген, за необхідності накладено гіпсові пов'язки, надано знеболювальні препарати:
Людям пенсійного і похилого випадку не бажано виходити на вулицю в негоду, за виключенням нагальної необхідності, наприклад, до аптеки , — застережує Леонід Ремига, — Потрібно дочекатися, коли тротуари та дороги посипають піском, сіллю або почнеться відлига. Більшість постраждалих літнього віку на запитання нашого медперсоналу щодо необхідності виходити в ожеледицю просто відповідали: “А ми думали, що сніг м'який і не слизько”.
Разом з тим, Леонід Тимофійович зазначає, що ожеледиця не має такого високого рівня небезпеки як, скажімо, близько двох років тому:
“На початку грудня позаминулого року йшов дощ та одразу замерзав і це було страшно. До нашого травмпункту надходило до ста звернень на добу. Зраз ситуація не настільки гостра. Та все одно, не варто наражатися на небезпеку, і в таку погоду слід бути обачними”.